Игроки, выступающие за 2 команды

- воротарів (за дві команди, а 1984 р.н. та старше – за три), якщо ці команди, в яких вони грають не є учасниками перших трьох ліг Кубку і якщо ці воротарі не є першими воротарями (за рішенням Оргкомітету) у командах вищої ліги;

 

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

JC-Бегемоты

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

Мегабанк

Альперович Константин

25,06,1975

Банна Хата-2

Альперович Константин

25,06,1975

Банна Хата

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

MFC Ciklum

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

Grafix

Ващенко Сергей Александрович

22.10.1990

Toptul

Ващенко Сергей Александрович                     

22.10.1990

Dream Team

Высоцкий Роман

01.05.1986

Вега Пласт

Высоцкий Роман

01.05.1986

Тетра

Галагуз Антон Юрьевич

26/12/88

HZ

Галагуз Антон Юрьевич

26.12.1988

Leg

Гетьманский Максим

09.04.1996

OsiTrade 69

Гетьманский Максим

1996

Медиа

Запара Александр Владимирович

05.08.1995

НА НГУ-2

Запара Олександр Володимирович

05.08.1995

НА НГУ

Зареченский Станислав Вадимович

21.02.1994

MFC Ciklum

Зареченский Станислав Вадимович

17.09.1995

Grafix

Иващенко Владимир

01.08.1988

Iteam

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Альянс

Исааков Александр Витальевич

26.01.1992

Мрия-94

Исаков Александр Витальевич

26.01.1992

ЮЖД

Качинский Олег Станиславович

28.11.83.

Виктория

Качинский Олег Станиславович

28.11.83.

Виктория-2

Колпаков Сергей Александрович

05.11.1981

Draft

Колпаков Сергій Олександрович

05.11.1981

ПБ Штурм

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

Iteam

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

ПБ Штурм

Максюк Олег Леонидович

22.01.1982

Гранд-Фасад

Максюк Олег Леонидович

22.01.1982

КФК-15

Медловец  Павел  Леонидович

28.05.89

UA Forming

Медловец Павел Леонидович

15.01.1990

Хартрон-Аркос

Никоненко Тарас Александрович

29.01.1993

Галерея

Никоненко Тарас Александрович

29.01.1993

Альянс

Гужава  Богдан

04.02.1993

Банна Хата-2

Гужава  Богдан

04.02.1993

Банна Хата

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Autoshop

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Energym

Михайлов Денис Юрьевич

27.04.1974

Джокер

Михайлов Денис Юрьевич

27.04.1974

ХВУ-1

Михеев Александр Сергеевич

20.02.96

Легенда

Михеев Александр Сергеевич

20.02.96

Импульс

Нефедов Алексей

17.02.1990

Класс-2

Нефедов Алексей Валентинович

08.02.1991

Cykoria

Пелих Константин

05.05.1987

Вега Пласт

Пелих Константин

05.05.1987

Тетра

Процевский Сергей

26.10.1971

Премьер

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Mezzo Gream Team

Романченко Алексей Михайлович

05/04/81

Stars

Романченко Алексей Михайлович

05/04/81

HZ

Сливченко Назар Александрович

12.09.1997

НА НГУ-2

Сливченко Назар Олександрович

12.09.1997

НА НГУ

Смородинов Александр Иванович

27.05.1986

Stars

Смородинов Александр Иванович

27.05.1986

Хладотехника

ТКАЧЕНКО СЕРГЕЙ

 

Рост

Ткаченко Сергей

 

Украгрозапчасть

Фоменко Евгений Владимирович          

29.09.1983

Легенда

Фоменко Евгений Владимирович          

29.09.1983

FC Triolan

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.83

Импульс

Форис Виталий Александрович

24.05.1993

Pro Shop

Форис Виталий Александрович

24.05.1993

Toptul

Чепурной Вячеслав Петрович

08.08.1981

Офицеры ХНУПС

Чепурной Вячеслав Петрович

08.08.1981

Юнисеф

Чубенко Александр Степанович

13.09.1982

МФК Voit&K

Чубенко Александр Степанович

13.09.1982

ФК 761

Шаталов Евгений

1991

Мрия-94

Шаталов Евгений

1990

Медиа

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Восток-Маклер

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Draft

Худяков  Иван  Дмитриевич  

06.10.82

Henkel

Худяков  Иван  Дмитриевич

06.10.82

UA Forming

Худяков Иван Дмитриевич

06.10.1982

Хартрон-Аркос

Мартынцев Антон Игоревич

13.04.1995

OsiTrade 69

Мартынцев Антон Игоревич

13.04.1995

ZCCABInbev

 

- осіб 1984 року народження та старші (за дві команди), якщо така особа не заявлена за дві команди у перших трьох лігах та якщо у попередньому турнірі результативність цих гравців була не більше 6 голів за команду більш високої ліги;

 

Бочаров Сергей Васильевич

30.09.69.

Виктория

Бочаров Сергей Васильевич

30.09.69.

Виктория-2

Бриславский  Виктор Иванович

17.01.76

UA Forming

Бриславский Виктор Иванович

17.01.1976

Хартрон-Аркос

Винник Евгений Владимирович

20/10/1978

Мегабанк

Винник Евгений Владимирович

20/10/1978

Мобиль

Архипов Роман

04.05.1978

Гранд-Фасад

Архипов Роман Викторович

04.05.1978

Березовка

Гапочка Сергей Сергеевич

25.08.1984

ВЧД-Основа

Гапочка Сергей Сергеевич

25.08.1984

ХАКБ

Гавриш Виктор Петрович

23.10.1969

Mezzo Green Team

Гавриш Виктор Петрович

23.10.1969

Джокер

Гарбуз Сергей Владимирович

04.09.1982

ХНУПС

Гарбуз Сергей Владимирович

04.09.1982

Офицеры ХНУПС

Гитик Денис Юрьевич

30.08.1978

Mezzo Green Team

Гитик Денис Юрьевич

30.08.1978

Джокер

Гольдинер  Игорь  Евгеньевич

17.11.1967

МФК Voit&K

Гольдинер Игорь

17.11.1967

Фолио Плюс

Дудник Юрий Николаевич

14.07.1979

Клондайк

Дудник Юрий Николаевич

14.07.1979

Grafix

Карабута Александр Петрович       

03.03.1974

Triolan

Карабута Александр Петрович

03.03.1974

Березовка

Конюхов Сергей Геннадиевич

15.10.1980

Класс

Конюхов Сергей Геннадиевич

22.07.1981

Stars

Крамаренко Юрий

1976

ХИСИ

Крамаренко Юрий

1976

Укрфарминг

Добровольский Виталий Владимирович

12.11.1983

ХВУ-1

Добровольский Виталий Владимирович

12.11.1983

ХАКБ

Карбовский Алексей

25.04.1975

Вега Пласт

Карбовский Алексей

25.04.1975

Гранд-Фасад

Конюхов Сергей Николаевич

25.09.73.

Виктория

Конюхов Сергей Николаевич

25.09.73.

Виктория-2

Красичков Иван Анатольевич

22.05.1978

ФК 761

Красичков Иван Анатольевич

22.05.1978

Элита-Спорт

Лазарев  Максим Юрьевич

23,01,1977

Банна Хата-2

Лазарев Максим Юрьевич

26.01.1977

Клондайк

Леусенко Алексей Юрьевич

27.02.1972

Autoshop

Леусенко Алексей Юрьевич

27.02.1972

Cykoria

Маляр  Олег Владиславович

8.01.1976

Status-M

Маляр  Олег Владиславович

8.01.1976

Маяк

Москалец Игорь Николаевич

01.03.1970

Triolan

Москалец Игорь Николаевич

01.03.70

Импульс

Приходько Александр

04.10.1983

Фолио Плюс

Приходько Александр Сергеевич

04.10.1983

JC-Бегемоты

Синайский Александр Маркович

09.07.71.

Виктория

Синайский Александр Маркович

09.07.71.

Виктория-2

Павленко Владимир Владимирович

05.01.78.

Виктория

Павленко Владимир Владимирович

05.01.78.

Виктория-2

Павлов Роман Владимирович

20.11.1968

Основа-М

Павлов Роман Владимирович

20.11.68

Эклессия

Русанов  Николай

14,03,1976

Банна Хата-2

Русанов Николай Николаевич

14..03.1976

Клондайк

Сметанин Владимир Николаевич

07.02.73.

Виктория

Сметанин Владимир Николаевич

07.02.73.

Виктория-2

Снежко Александр Юрьевич

26.02.1978

НА НГУ-2

Снежко Олександр Юрійович

26.02.1978

НА НГУ

Трофимов Дмитрий Алексеевич

14.02.84

Виктория

Трофимов Дмитрий Алексеевич

14.02.84

Виктория-2

Чернышев Виталий

1972

Мрия-94

Чернышев Виталий

1972

Медиа

Шевяков  Игорь

11.12.1978

Банна Хата

Шевяков Игорь Иванович

11.12.1978

MFC Ciklum

Шуба Андрей Иванович

15.09.1974

ХИСИ

Шуба Андрей Иванович

15.09.1974

Виктория-2

Замораев   Антон  Юрьевич

26.10.1983

Status-M

Замораев   Антон  Юрьевич

26.10.1983

Маяк

 

- осіб, які є представниками або спонсорами команд (обов’язково вказуються у заявці), які мали у попередньому турнірі результативність не більш ніж 3-4 м’ячів, якщо гравець не заявлений за дві команди у перших трьох лігах;

 

Белонович Никита Георгиевич

11.04.1993

Tigers

Белонович Никита Георгиевич

11.04.93

Слобода

Голуб Юрий Владимирович

18.02.83

Рост

Голуб Юрий Владимирович

18.02.83

Henkel

Витковский Александр

11.04.1985

Вега Пласт

Витковский Александр

11.04.1985

Тетра

Король Александр

1976

Маяк

Король Александр

1976

Мрия-94

Крючков Андрей

1974

Маяк

Крючков Андрей

1974

Мрия-94

Середа Юрий Владимирович

19.09.1985

Pride Gas

Середа Юрий Владимирович

19.09.1985

Основа-М

Ситников Сергей

1977

Маяк

Ситников Сергей Александрович                                                   

30.09.1980

Status-M

Маньшин Сергей

15.05.1992

Brightgrove

Маньшин Сергей

15.05.1992

ФЭД 1-2 лига, 3,0

 

- осіб будь-якого віку, якщо другою командою, за яку вони виступають, є підприємство (організація), з якою вони перебувають у трудових відносинах, і вони раніше виступали за команду свого трудового колективу не менш ніж 2 турніри, але цей пункт не є дійсним якщо гравець не заявлений за дві команди у перших трьох лігах;

 

Бойко Константин Сергеевич

08/04/83

HZ

Бойко Константин Сергеевич

08.04.1983

JC-Бегемоты

Воронов Артем Сергеевич

18.03.82

Березовка

Воронов Артем Сергеевич

18.03.82

Виктория

ГОРОХ АРСЕНИЙ

 

Рост-2

ГОРОХ АРСЕНИЙ

 

Рост

Гринюк Виталий Леонидович

13/07/83

Iteam

Гринюк Виталий Леонидович

13/07/83

Team International

Дьяченко Евгений Александрович

03.12.1984

Big House

Дьяченко Евгений Александрович

08/12/84

HZ

Жданков Дмитрий Сергеевич

18.11.1984

МДК

Жданков Дмитрий Сергеевич

18,11,1984

Ранок

Иванов Александр Сергеевич

21/03/86

Zombee

Иванов Александр Сергеевич

20.03.1986

MFC Ciklum

Дорош   Игорь Сергеевич

15.08.87

UA Forming

Дорош Игорь Сергеевич

02.05.1987

Хартрон-Аркос

Жулидов Олег Валентинович

06.09.1987

Фолио Плюс

Жулидов Олег Валентинович

06.09.1987

Pride Gas

Колесников   Виктор Михайлович

21.02.80

UA Forming

Колесников Виктор Михайлович

21.02.1980

Хартрон-Аркос

Лашин Петр Михайлович

22/07/1981

Мегабанк

Лашин Петр Михайлович

22.07.81

Эклессия

Лозицкий Виталий Викторович

05.12.1983

ФК 761

Лозицкий Виталий Викторович

05.12.1983

Элита-Спорт

Морозов Максим Игоревич

01.10.1987

Pride Gas

Морозов Максим Игоревич

01.10.1987

Основа-М

 МОРОЗОВ РУСЛАН

 

Рост-2

 МОРОЗОВ РУСЛАН

 

Рост

Мороз Антон Александрович

13.09.1994

ZCC Abinbev

Мороз Антон Александрович

13.09.1994

Мустанг

Онищенко Евгений Анатольевич

08.08.1982

МДК

Онищенко Евгений Анатольевич

08,08,1982

Ранок

Палько Алексей Александрович

01.09.1989

Big House

Палько Алексей Александрович

01.09.1989

Dream Team

Распопов  Андрей  Сергеевич

12.04.1994

Офицеры ХНУПС

Распопов  Андрей  Сергеевич

12.04.1994

ХНУПС

РЕСНОЙ РОМАН

 

Рост-2

РЕСНОЙ РОМАН

 

Рост

Рупан  Сергей

10,09,1987

Банна Хата-2

Рупан Сергей Сергеевич

10.09.1987

ВЧД-Основа

Туровский Максим Юрьевич

02/08/1984

Autoshop

Туровский Максим Юрьевич

02/08/1984

Мегабанк

Шипилов Никита Александрович

03/10/1999

Porezka.net

Шипилов Никита Александрович

03/10/1999

Мегабанк

 

- осіб з нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш ніж 2 гравців за 1 команду, але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений у перших трьох лігах;

 

Халилов  Рустам  Игоревич

03.11.81

UA Forming

Халилов  Рустам  Игоревич

03.11.81

ПУМБ

Насильнев Алексей Вадимович

        16.04.1995

Мастер Мяча

Насильнев Алексей Вадимович

        16.04.1995

SMART

Усатов Александр Сергеевич

18.04.1992

Brightgrove

Усатов Александр Сергеевич

18.04.1992

Хладотехника

       

 

- осіб 1992-2001 років народження, ще за команду високих ліг (вища – друга), якщо раніше не виступали у цих лігах, за рішенням Оргкомітету, та які у попередніх турнірах грали за свою команду, але цей пункт не є дійсним, якщо гравець заявлений за дві команди одночасно у перших трьох лігах;

 

ЛЕВИН ВЛАДИСЛАВ ВЛАДИМИРОВИЧ

19.07.1996

ХАКБ

Левин Владислав Владимирович

19.07.1996

Альянс

Чигилов Семен Юрьевич

04.07.1997

Альянс

ЧИГИЛОВ СЕМЁН ЮРЬЕВИЧ

04.07.1997

ХАКБ

 

- осіб 1999-2002 років народження ще за одну команду за рішенням Оргкомітету, окрім перших трьох ліг.

 

Татьянко Руслан Витальевич

20.09.2002

Универ

Татьянко Руслан Витальевич

20.09.2002

Сборная Харьковской области U-17

Лутай Савва Русланович

18.10.2002

Универ

Лутай Савва Русланович

18.10.2002

Сборная Харьковской области U-17

Яицкий Артем Андреевич

17.04.2003

Универ

Яицкий Артем Андреевич

17.04.2003

Сборная Харьковской области U-17

Змиевской Ярослав Вячеславович      

         1.01.2001

Henkel

Змиевской Ярослав Вячеславович      

         1.01.2001

SMART

Высоцкий Владимир Владимирович

10.04.1999

SMART

Высоцкий Владимир Владимирович

10.04.1999

Класс-3

 

 

 


Модератор турнира: Иван Иванов









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок ФК Универ - univer.sportinform.com.ua
Модератор :Иван Иванов
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:(057) 340 54 75; (097) 314 39 97; (050) 683 30 96
Е-mail организатора:fc-univer@yandex.ru
Комментарий:Приглашаем команды из Харькова и Харьковской области принять участие в нашем любительском турнире по мини-футболу