Игроки, выступающие за 2 команды

6. Особи, що допущені до участі у змаганнях, мають право грати тільки за одну команду, окрім:

- воротарів (за дві команди, а 1984 р.н. та старше – за три), якщо ці команди, в яких вони грають не є учасниками перших трьох ліг Кубку і якщо ці воротарі не є першими воротарями (за рішенням Оргкомітету) у командах вищої ліги;

Агарков Антон Олегович

11.09.1980

ХВУ-1

 

Агарков Антон Олегович

11.09.1980

Клондайк

 

Альперович Константин

25,06,1975

Alper Plus

 

Альперович Константин

25,06,1975

Банна Хата-2

 

Альперович Константин

25,06,1975

Укрэнергочермет

 

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

JC-Бегемоты

 

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

Bwin

 

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

Мегабанк

 

Бабанин Виктор Игоревич

08.02.1996

НАНГУ-2

 

Бабанин Виктор Игоревич

08.02.1996

НАНГУ

 

Галагуз Антон Юрьевич

26/12/88

HZ

 

Галагуз Антон Юрьевич

26.12.1988

Madball

 

Ганус Андрей

12.11.1999

Класс

 

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.94

Импульс

 

Герасименко Артем  Сергеевич

28.05.1998

MFC Cryptology

 

Герасименко Артем Сергеевич

28,05,1998

FC Joma

 

Гетьманский Максим

 

OsiTrade69

 

Гетьманский Максим

1996

Медиа

 

Гопта Алексей Николаевич

12.12.1989

triolan

 

Гопта Алексей Николаевич

12.12.1989

Хладотехникка

 

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Основа-М

 

Деревянко Сергей Владимирович

07.04.1987

Эклессия

 

Запара Александр Владимирович

05.08.1995

НАНГУ-2

 

Запара Олександр Володимирович

05.08.1995

НАНГУ

 

Зощук Николай Николаевич

22.05.1965

Mezzo-GreenTeam

 

Зощук Николай Николаевич

22.05.1965

Дон Кихот

 

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Iteam

 

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Альянс

 

Исаев Евгений  Николаевич

20.01.84

Porezka.net

 

Исаев Евгений Николаевич

20.01.1984

Тандем Пивомаркет

 

Качинский Олег Станиславович

28.11.1983

Восток-Макер

 

Качинский Олег Станиславович

28.11.83.

CityDental

 

Ковалев Константин Александрович

17.03.1987

Energym

 

Зареченский Станислав Вадимович

21.02.1994

Grafix

 

Зареченский Станислав Вадимович

21.02.1994

Shado

 

Боцула Александр Александрович

29.03.1995

Grafix

 

Зареченский Станислав Вадимович

21.02.1994

Shado

 

Ковалев Константин Александрович

17.03.1987

Мустанг

 

Ковтун Леонид Леонидович

20.01.2001

Сто Пудов

 

Ковтун Леонид Леонидович

20.01.2001

ЮЖД

 

Коряка Владимир Владимирович

28.03.2003

Сто Пудов

 

Коряка Володимир Володимирович

28.03.2003

Абитуриены ХНУ

 

Кочетыгов Евгений Валерьевич

12.12.1984

MFC Cryptology

 

Кочетыгов Евгений Валерьевич

12.12.1984

Турбоком

 

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

Iteam

 

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

ПБ ШТУРМ

 

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Energym

 

Луговой Николай Николаевич

04.05.1983

Autoshop

 

Лысак Роман Валерьевич

08.09.1986

GreenTeam

 

Лысак Роман Валерьевич

08.09.1986

Mezzo

 

Медловец  Павел  Леонидович

28.05.89

UA Forming

 

Медловец Павел Леонидович

15.01.1990

Хартрон-Аркос

 

Миколюк Андрей Анатольевич

12.10.81

Draft-2

 

Миколюк Андрей Анатольевич

10,13,1981

Joma

 

Нефедов Алексей Валентинов

08.02.1991

FoodCity

 

Нефедов Алексей Валентинович

08.02.1991

Cykoria

 

Никоненко Тарас Александрович

29.01.1993

Украгрозапчасть

 

Никоненко Тарас Александрович

29.01.1993

Галерея

 

Остриков Андрей Дмитриевич

20.03.1998

triolan

 

Остриков Андрей Дмитриевич

20.03.1998

Турбоком

 

Пелих Константин

05.05.1987

Тетра

 

Пелих Константин

12.09.1987

Вега Пласт

 

Петров Евгений Владимирович

14.03.2001

Сто Пудов

 

Петров Евгений Владимирович

14.03.2001

Универ

 

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Премьер

 

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Джокер

 

Савин Дмитрий Викторович

21.05.1990

ЮЖД

 

Савин Дмитрий Леонидович

5.07.1992

Сто Пудов

 

Салий Александр

1980

Мрия-94

 

Салий Александр

1976

Мрия-Маяк

 

Сафонов Евгений Викторович

09.12.1982 г.

Draft

 

Сафонов Евгений Викторович

09.12.1982

Мустанг

 

Сливченко Назар Александрович

12.09.1997

НАНГУ-2

 

Сливченко Назар Олександрович

12.09.1997

НАНГУ

 

Слободянюк Валерій Валерійович

17.04.1990

Офицеры ХНУПС

 

Слободянюк Валерій Валерійович

17.04.1990

ХНУПС

 

Сепик Даниил Максимович

20.12.2000

DreamTeam

 

Сепик Даниил Максимович

20.12.2000

Универ

 

Фоменко Евгений  Владимирович

29.09.1983

triolan

 

  Фоменко Евгений Владимирович

29.09.83

Импульс

 

Худяков  Иван  Дмитриевич

06.10.82

UA Forming

 

Худяков Иван Дмитриевич

06.10.82

Henkel

 

Худяков Иван Дмитриевич

06.10.1982

Хартрон-Аркос

 

Чепурний Вячеслав Петрович

08.08.1981

Офицеры ХНУПС

 

Чепурний Вячеслав Петрович

08.08.1981

ХНУПС

 

Шапошников Никита

1999

Alper Plus

 

Шапошников Никита 

1999

Viva Cup

 

Шумейко Владимир Петрович

22.08.1991

РАНОК

 

Шумейко Владимир Петрович

22.08.1991

Алексеевка

 

Колпаков Сергей Александрович

05.11.1981 г.

Draft

 

Колпаков Сергей Александрович

05.11.81

Draft-2

 

Шумейко Владимир Петрович

22.08.1991

Тетра

 

Михайлов Денис Юрьевич

27.04.1974

Джокер

 

Михеев Александр Сергеевич

20.02.96

Импульс

 

Михеев Александр Сергеевич

20.02.1995

Этуаль-Grafix

 

Чеканов Алексей

1993

Viva Cup

Чеканов Алексей

1993

Мрия-94

           

 

- осіб 1984 року народження та старші (за дві команди), якщо така особа не заявлена за дві команди у перших трьох лігах та якщо у попередньому турнірі результативність цих гравців була не більше 4 голів за команду більш високої ліги  (за рішенням Оргкомітету);

Архипов Роман Викторович

04.05.1978

Гранд-Фасад

 

Архипов Роман Викторович

04.05.1978

Березовка

 

Винник Евгений Владимирович

20.10.1978

Zombee

 

Винник Евгений Владимирович

20/10/1978

Мегабанк

 

Воронов Артем Сергеевич

18.03.1982

Березовка

 

Воронов Артем Сергеевич

18.03.82.

City Dental

 

Гавриш Виктор Петрович

23.10.1969

GreenTeam

 

Гавриш Виктор Петрович

23.10.1969

Mezzo

 

Гарбуз Сергій Володимирович

04.09.1982

Офицеры-ХНУПС

 

Гарбуз Сергій Володимирович

04.09.1982

ХНУПС

 

Гахов Сергей Иванович

28.12.1976

Shado

 

Гахов Сергей Иванович

28.12.1976

Джокер

 

Гитик Денис Юрьевич

30.08.1978

Shado

 

Гитик Денис Юрьевич

30.08.1978

Джокер

 

Голуб Юрий Владимирович

18.02.83

Henkel

 

Голуб Юрий Владимирович

18.02.1983

Рост-Патриот

 

Гринюк Виталий Леонидович

13.07.1983

Iteam

 

Гринюк Виталий Леонидович

13/07/83

Team International

 

Добровольский Виталий

 

ХВУ-1

 

ДОБРОВОЛЬСКИЙ ВИТАЛИЙ ВЛАДИМИРОВИЧ

12.11.1983

ХАКБ

 

Дудник Юрий Николаевич

14.07.1979

Клондайк

 

Дудник Юрий Николаевич

14.07.79

Grafix

 

Жданков Дмитрий Сергеевич

18.11.1984

РАНОК

 

Жданков Дмитрий Сергеевич

18.11.1984

Алексеевка

 

Зинченко Сергей Владимирович

01.11.1975

Green Team

 

Зинченко Сергей Владимирович

01.11.1975

Mezzo-GreenTeam

 

Зинченко Алексей Александрович

01/05/84

HZ

 

Зинченко Алексей Александрович

01.05.1984

Stars

 

Ивлев Евгений

27.03.1984

Тетра

 

Ивлев Евгений

27.03.1984

Вега Пласт

 

Карабута Александр Петрович

04.03.1974

Березовка

 

Карабута Александр Петрович

03.03.1974

triolan

 

Карбовский Алексей

25.04.1975

Вега Пласт

 

Карбовский Алексей

25.04.1975

Гранд Фасад

 

Колесников   Виктор Михайлович

21.02.80

UA Forming

 

Колесников Виктор Михайлович

21.02.1980

Хартрон-Аркос

 

Колосов Игорь Игоревич

28.12.81

ХВУ-1

 

Колосов Игорь Игоревич

28.12.81

Grafix

 

Кравченко Андрей Гариевич

22.11.1975

Этуаль- Grafix

 

Кравченко Андрей Гарьевич

1975

Grafix

 

Мороз Руслан Сергеевич

26.08.1983

Алексеевка

 

Мороз Руслан Сергеевич

26.08.1983

Митник

 

Москалец Игорь Николаевич

01.03.1970

triolan

 

Москалец Игорь Николаевич

01.03.70

Импульс

 

Онищенко Евгений Анатольевич

08.08.1982

РАНОК

 

Онищенко Евгений Анатольевич

08.08.1982

Алексеевка

 

Онопко Андрей Сергеевич

.06.10.1980

Zombee

 

Онопко Андрей Сергеевич

03/11/1979

Мегабанк

 

Крючков Андрей

1974

Мрия-94

 

Крючков Андрей

1974

Мрия-Мяак

 

Лазар Денис Иванович

17.09.1982

Алексеевка

 

Лазар Денис Иванович

17.09.1982

Митник

 

Лазарев  Максим Юрьевич

23,01,1977

Банна Хата-2

 

Лазарев Максим Юрьевич

26.01.1977

Клондайк

 

Лашин Петр Михайлович

22/07/1981

Эклессия

 

Лашин Петр Михайлович

22/07/1981

Мегбанк

 

Леусенко Алексей Юрьевич

27.02.1972

Cykoria

 

Леусенко Алексей Юрьевич

27.02.1972

Autoshop

 

Лисицкий  Владимир Александрович

26.03.81

UA Forming

 

Лисицкий Владимир

26.03.1981

Хартрон-Аркос

 

Лобас Виктор Сергеевич

22.03.1980

Iteam

 

Лобас Виктор Сергеевич

22.03.1980

Grafix

 

Русанов  Николай Николаевич

14,03,1976

Банна хата-2

 

Русанов Николай Николаевич

14..03.1976

Клондайк

 

Самойлов Алексей

1981

Гранд Фасад

 

Самойлов Алексей

1981

Эклессия

 

Снежко Александр Юрьевич

26.02.1978

НАНГУ-2

 

Снежко Олександр Юрійович

26.02.1978

НА НГУ

 

Соболь Дмитрий Сергеевич

22.03.80

Grafix

 

Соболь Дмитрий Валерьевич

28.02.1980

Этуаль-Grafix

 

Стакс Алексей Владимирович

06.09.1981

РАНОК

 

Стакс Алексей Владимирович

06.09.1981

Алексеевка

 

Ткаченко Николай Владимирович

26.02.1981

SMART

 

Ткаченко Николай Владимирович

26.02.1981

Мобиль

 

Чернышев Виталий Александрович

30.11.1972

Медиа

Чернышев Виталий Александрович

30.11.1972

MFC Cryptology

Чепель Богдан Сергеевич

08.08.1978

Восток-Маклер

Чепель Богдан Сергеевич

08.08.1978

Тандем Пивомаркет

           

 

- осіб, які є представниками або спонсорами команд (обов’язково вказуються у заявці), які мали у попередньому турнірі результативність не більш ніж 3-4 м’ячів, якщо гравець не заявлений за дві команди у перших трьох лігах (за рішенням Оргкомітету);

Белонович Никита Георгиевич

11.04.1993

Tigers

 

Белонович Никита Георгиевич

11.04.93

Слобода

 

Бойко Константин Сергеевич

08/04/83

HZ

 

Бойко Константин Сергеевич

08.04.1983

JC-Бегемоты

 

Войтенко Сергей Сергеевич

22/04/86

HZ

 

Войтенко Сергей Сергеевич

22/04/86

Stars

 

Горелков Николай Николаевич

22.10.1984

Mezzo

 

Горелков Николай Николаевич

22.10.1984

Дон Кихот

 

Кисиленко Александр Фёдорович

19.03.1985

ХВУ-1

 

Кисиленко Александр Фёдорович

19.03.1985

GreenTeam

 

Панчишный Семен Владимирович

20.12.1989

ВЧД-Основа

 

Панчишный Семен Владимирович

20.12.1989

Мрия-94

 

Бессчастный Александр Юрьевич

15.11.1996

GreenTeam

 

Бессчастный Александр Юрьевич

15.11.1996

Mezzo

 

Витковский Александр

11.04.1985

Тетра

 

Витковский Александр

11.04.1985

Вега Пласт

 

Иващенко Николай Александрович

09.06.1987

JC-Бегемоты

 

Иващенко Николай Александрович

09.06.1987

Madball

 

Пылыпив Сергей Владимирович

09.02.1986

Grafix

Пылыпив Сергей Владимирович

09.02.1986

Этуаль- Grafix

           

 

- осіб будь-якого віку, якщо другою командою, за яку вони виступають, є підприємство (організація), з якою вони перебувають у трудових відносинах, і вони раніше виступали за команду свого трудового колективу не менш ніж 2 турніри, але цей пункт не є дійсним якщо гравець не заявлений за дві команди у перших трьох лігах (за рішенням Оргкомітету);

Мороз Антон Александрович

13.09.1994

AbinBev

 

Мороз Антон Александрович

13.09.1994

Мустанг

 

Васильев Владимир Юрьевич

21/08/1985

Восток-Маклер

 

Васильев Владимир Юрьевич

21.08.1986

ХАКБ

 

Шейко Сергей Павлович

02.02.1984

Мрия-94

Шейко Сергей Павлович

02.02.1984

ЮЖД

Квашнин Александр Александрович

04.02.1997

НАНГУ-2

Квашнин Александр Александрович

04.02.1997

НАНГУ

           

 

- осіб з нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш ніж 2 гравців за 1 команду, але цей пункт не є дійсним якщо гравець заявлений у перших трьох лігах;

Еременко Денис Анатольевич

02.11.1986

Brig

Еременко Денис Анатольевич

02.11.1986г.

Водоканал

Мощенко Андрей Сергеевич

08.01.1992

Brig

Мощенко Андрей Сергеевич

08.01.1992

Хладотехникка

Плоскин Руслан Владиславович

07.09.1997

Alper Plus

Плоскин Руслан Владиславович

07.09.1997

Autoshop

Приходько Сергей Васильевич

04.11.92

Восток-Макер

Приходько Сергей Васильевич

04.11.92

СКБ Вибраций и Ресурса

Рева Игорь Игоревич

03.08.1992

Bwin

Рева Игорь Игоревич

03.08.1990

ХарьковФАМ

 

- осіб 1991-2001 років народження, ще за команду вищої ліги, якщо раніше не виступали у цих лігах, за рішенням Оргкомітету, та які у попередніх турнірах грали за свою команду, але цей пункт не є дійсним, якщо гравець заявлений за дві команди одночасно у перших трьох лігах;

 

- осіб 1999-2002 років народження ще за одну команду за рішенням Оргкомітету, окрім перших трьох ліг.

Калашник Давид Сергеевич

06.08.2003

Универ

Калашник Давид Сергійович

06.08.2003

Абитуриены ХНУ

Матвиенко Артём Валерьевич

27.06.2001

GreenTeam

Матвиенко Артём Валерьевич

27.06.2001

Mezzo

Яицкий Артем Андреевич

17.04.2003

Универ

Яїцький Артем Андрійович

07.04.2003

Абитуриены ХНУ

Донцов Даниэль Дмитриевич

10.08.2003

Универ

Донцов Даніель Дмитрович

10.08.2003

Абитуриены ХНУ

Артюх Владимир Владимирович

2003г.

Водоканал

Артюх Владимир Романович

10.07.2003

Тандем Пивомаркет

 

Усі ці гравці можуть бути заявлені за дві команди, але не можуть бути дозаявлені, окрім воротарів. Також, якщо протягом перших турів дві зазначені команди потрапили до однієї ліги, то дозвіл грати за ці дві команди автоматично скасовується.

 


Модератор турнира: Иван Иванов









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок ФК Универ - univer.sportinform.com.ua
Модератор :Иван Иванов
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:(057) 340 54 75; (097) 314 39 97; (050) 683 30 96
Е-mail организатора:fc-univer@yandex.ru
Комментарий:Приглашаем команды из Харькова и Харьковской области принять участие в нашем любительском турнире по мини-футболу