Місто-герой-6 - турнір на найкращих полях міста | |
1 ліга | 2 ліга | 3 ліга | 4 ліга | 5 ліга | 6 ліга | 7 ліга | 8 ліга | 9 ліга | 10 ліга | 11 ліга | Все |
1 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
18.03.2024 | 19:00 | ГУНП | 2:6 | ОК Варта і Захист | |
18.03.2024 | 20:00 | MAESTRO | 3:5 | Житня Сльоза-2 |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.03.2024 | 19:00 | MAESTRO | 4:3 | Роганський Юн | |
25.03.2024 | 20:00 | FC Alliance | 3:2 | Modern House |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.03.2024 | 17:00 | Житня Сльоза-2 | 3:4 | Роганський Юн | |
30.03.2024 | 18:00 | Ника-СМК | 2:4 | FC Alliance | |
01.04.2024 | 17:30 | ГУНП | 9:5 | Ника-СМК | |
01.04.2024 | 19:30 | ОК Варта і Захист | 7:2 | FC Alliance | |
01.04.2024 | 20:30 | Modern House | 1:4 | Роганський Юн |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 12:30 | Житня Сльоза-2 | 5:1 | Ника-СМК | |
06.04.2024 | 16:30 | ГУНП | 3:3 | Modern House | |
08.04.2024 | 18:30 | FC Alliance | 4:12 | MAESTRO |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | 18:00 | Ника-СМК | 2:4 | ОК Варта і Захист | |
13.04.2024 | 15:30 | ГУНП | 2:1 | Житня Сльоза-2 | |
15.04.2024 | 17:00 | Modern House | 4:8 | MAESTRO | |
15.04.2024 | 19:00 | Роганський Юн | 4:4 | ОК Варта і Захист |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 20:00 | ОК Варта і Захист | 2:1 | Modern House | |
20.04.2024 | 13:00 | FC Alliance | 1:12 | Житня Сльоза-2 | |
20.04.2024 | 19:30 | MAESTRO | 3:4 | Ника-СМК | |
22.04.2024 | 19:00 | ГУНП | 5:6 | Роганський Юн |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 12:30 | Modern House | 2:3 | Житня Сльоза-2 | |
27.04.2024 | 19:00 | Роганський Юн | 1:3 | Ника-СМК | |
29.04.2024 | 18:00 | ОК Варта і Захист | 6:3 | MAESTRO | |
29.04.2024 | 19:00 | ГУНП | 4:1 | FC Alliance |
8 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.05.2024 | 18:00 | Ника-СМК | 8:2 | Modern House | |
06.05.2024 | 18:30 | ГУНП | 3:5 | MAESTRO | |
06.05.2024 | 19:00 | Житня Сльоза-2 | 2:1 | ОК Варта і Захист | |
06.05.2024 | 19:30 | Роганський Юн | 6:2 | FC Alliance |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.05.2024 | 18:30 | Роганський Юн | 3:4 | Ника-СМК | |
13.05.2024 | 19:00 | ОК Варта і Захист | 4:2 | Modern House | |
13.05.2024 | 19:30 | MAESTRO | 5:7 | ГУНП | |
13.05.2024 | 20:00 | Житня Сльоза-2 | 5:3 | FC Alliance |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.05.2024 | 19:30 | FC Alliance | 0:0 | Житня Сльоза-2 | |
27.05.2024 | 20:30 | Ника-СМК | 1:3 | Роганський Юн | |
28.05.2024 | 19:00 | MAESTRO | 2:2 | ГУНП | |
28.05.2024 | 20:30 | Modern House | 2:5 | ОК Варта і Захист |
Полуфиналы | |||||
---|---|---|---|---|---|
03.06.2024 | 19:30 | ОК Варта і Захист | 4:3 | ГУНП | |
03.06.2024 | 20:30 | Житня Сльоза-2 | 2:3 | Роганський Юн |
2 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | 13:30 | ФК Донбас | 3:3 | Shiny&Diski | |
16.03.2024 | 16:30 | ФК Юність | 0:4 | ArmyShop | |
18.03.2024 | 17:30 | Грифон | 2:8 | МДК-Нацгвардія |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 15:00 | Shiny&Diski | 5:0 | ФК Юність | |
25.03.2024 | 19:30 | МДК-Нацгвардія | 3:9 | ArmyShop |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
29.03.2024 | 19:00 | ФК Юність | 2:8 | МДК-Нацгвардія | |
29.03.2024 | 20:00 | Грифон | 3:3 | Brightgrove | |
30.03.2024 | 17:30 | ArmyShop | 6:2 | Shiny&Diski | |
31.03.2024 | 15:30 | LookSuper | 1:3 | ФК Донбас |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
05.04.2024 | 19:30 | ФК Донбас | 5:5 | Грифон | |
06.04.2024 | 16:00 | ФК Юність | 2:5 | Brightgrove | |
07.04.2024 | 15:00 | LookSuper | 2:5 | Shiny&Diski |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | 18:30 | Brightgrove | 1:2 | ФК Донбас | |
14.04.2024 | 14:00 | ArmyShop | 3:0 | LookSuper | |
15.04.2024 | 18:00 | LookSuper | 3:4 | Грифон | |
15.04.2024 | 18:30 | МДК-Нацгвардія | 5:2 | Shiny&Diski |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | 14:30 | LookSuper | 5:5 | Brightgrove | |
21.04.2024 | 17:00 | ФК Донбас | 2:1 | ArmyShop | |
21.04.2024 | 19:00 | ФК Юність | 8:4 | Грифон | |
22.04.2024 | 17:30 | Brightgrove | 8:2 | МДК-Нацгвардія |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 13:00 | Shiny&Diski | 19:2 | Brightgrove | |
28.04.2024 | 13:00 | ФК Юність | 3:5 | ФК Донбас | |
29.04.2024 | 18:30 | Грифон | 3:6 | ArmyShop | |
29.04.2024 | 20:00 | МДК-Нацгвардія | 4:2 | LookSuper |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | 18:30 | ФК Донбас | 8:7 | МДК-Нацгвардія | |
10.05.2024 | 19:00 | Brightgrove | 2:8 | ArmyShop | |
12.05.2024 | 13:00 | ФК Юність | 5:5 | LookSuper | |
12.05.2024 | 18:30 | Shiny&Diski | +:- | Грифон |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | 19:30 | Shiny&Diski | 5:10 | Грифон | |
18.05.2024 | 16:00 | ФК Донбас | 6:2 | ФК Юність | |
19.05.2024 | 17:00 | ArmyShop | 8:0 | LookSuper |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
26.05.2024 | 16:00 | Грифон | 7:6 | Shiny&Diski | |
26.05.2024 | 17:00 | LookSuper | 2:5 | ArmyShop |
Полуфиналы | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.05.2024 | 19:00 | ФК Донбас | 5:5 (7:8) |
Грифон | |
04.06.2024 | 19:00 | ArmyShop | 4:6 | МДК-Нацгвардія |
3 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | 18:00 | FC 12Volt | 6:1 | Мобілайк | |
17.03.2024 | 18:00 | Авто-ЮГ | 3:4 | ФК МЖК |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 15:30 | FC 12Volt | 1:2 | Авто-ЮГ | |
24.03.2024 | 17:00 | Мобілайк | 4:3 | ФК МЖК |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.03.2024 | 19:00 | Monte Carlo | 4:0 | Авто-ЮГ | |
30.03.2024 | 19:30 | FC 12Volt | 3:2 | FC triolan | |
31.03.2024 | 14:00 | Флінт | 9:5 | Мобілайк | |
31.03.2024 | 19:30 | ФК МЖК | 2:3 | X-Travers |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 15:00 | Авто-ЮГ | 9:7 | Мобілайк | |
07.04.2024 | 10:30 | FC triolan | 3:4 | Флінт | |
07.04.2024 | 12:30 | Monte Carlo | 4:1 | ФК МЖК | |
07.04.2024 | 19:00 | FC 12Volt | 2:3 | X-Travers |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 14:30 | FC triolan | 3:3 | X-Travers | |
14.04.2024 | 12:00 | X-Travers | 2:3 | Флінт | |
14.04.2024 | 13:00 | FC triolan | 1:2 | Monte Carlo |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | 12:30 | X-Travers | 0:4 | Monte Carlo | |
20.04.2024 | 15:00 | Флінт | 6:5 | Авто-ЮГ | |
21.04.2024 | 11:30 | Флінт | 4:4 | Monte Carlo | |
21.04.2024 | 15:00 | Мобілайк | 6:7 | FC triolan | |
21.04.2024 | 16:30 | FC 12Volt | 2:2 | ФК МЖК |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 15:30 | FC 12Volt | 2:3 | Monte Carlo | |
28.04.2024 | 11:00 | Мобілайк | 4:2 | X-Travers | |
28.04.2024 | 14:00 | ФК МЖК | 6:6 | Флінт | |
28.04.2024 | 16:00 | Авто-ЮГ | 1:1 | FC triolan |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 15:30 | ФК МЖК | 3:2 | FC triolan | |
11.05.2024 | 18:30 | X-Travers | +:- | Авто-ЮГ | |
12.05.2024 | 10:30 | FC 12Volt | 9:5 | Флінт | |
12.05.2024 | 19:00 | Monte Carlo | 4:2 | Мобілайк |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | 12:00 | Флінт | 6:5 | Мобілайк | |
18.05.2024 | 18:00 | Monte Carlo | 7:2 | FC triolan | |
19.05.2024 | 19:00 | FC 12Volt | 7:6 | ФК МЖК | |
20.05.2024 | 14:00 | X-Travers | 4:3 | Авто-ЮГ |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.05.2024 | 13:00 | Monte Carlo | 8:5 | FC triolan | |
25.05.2024 | 19:00 | X-Travers | 5:1 | Авто-ЮГ | |
26.05.2024 | 13:00 | Мобілайк | 1:10 | Флінт | |
26.05.2024 | 19:00 | ФК МЖК | 3:0 | FC 12Volt |
Полуфиналы | |||||
---|---|---|---|---|---|
02.06.2024 | 11:00 | Флінт | 1:6 | X-Travers | |
02.06.2024 | 19:00 | Monte Carlo | 5:2 | ФК МЖК |
4 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
15.03.2024 | 18:00 | ПФК-24 | 5:4 | Ніка | |
16.03.2024 | 12:30 | Чугуевский Кирпичный Завод | 4:5 | Митник. | |
16.03.2024 | 18:30 | Трактор Геліум | 2:7 | Your Best Holiday&ШТМ |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 12:30 | Митник. | 3:5 | Shado | |
24.03.2024 | 18:30 | Ніка | 5:9 | Your Best Holiday&ШТМ | |
25.03.2024 | 18:00 | Імпульс | 2:2 | ПФК-24 |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.03.2024 | 11:30 | Трактор Геліум | 7:13 | Чугуевский Кирпичный Завод | |
31.03.2024 | 14:30 | Your Best Holiday&ШТМ | 3:4 | Митник. | |
31.03.2024 | 18:30 | Ніка | 1:4 | Імпульс | |
01.04.2024 | 18:30 | ПФК-24 | 6:1 | Shado |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 12:00 | Чугуевский Кирпичный Завод | 5:7 | ПФК-24 | |
06.04.2024 | 17:00 | Трактор Геліум | 9:3 | Ніка | |
07.04.2024 | 13:30 | Імпульс | 4:11 | Митник. | |
07.04.2024 | 14:30 | Your Best Holiday&ШТМ | 9:9 | Shado |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | 15:00 | Трактор Геліум | 4:4 | Shado | |
14.04.2024 | 16:00 | Чугуевский Кирпичный Завод | 7:1 | Імпульс |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | 13:30 | Трактор Геліум | 2:2 | Митник. | |
20.04.2024 | 16:00 | Ніка | 5:6 | Чугуевский Кирпичный Завод | |
21.04.2024 | 13:00 | Shado | 6:3 | Імпульс | |
22.04.2024 | 18:30 | ПФК-24 | 3:2 | Your Best Holiday&ШТМ |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
26.04.2024 | 18:30 | ПФК-24 | 5:10 | Митник. | |
27.04.2024 | 14:00 | Чугуевский Кирпичный Завод | 8:8 | Your Best Holiday&ШТМ | |
27.04.2024 | 16:30 | Трактор Геліум | 6:1 | Імпульс | |
28.04.2024 | 17:00 | Shado | 4:9 | Ніка |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | 19:30 | Трактор Геліум | 5:0 | ПФК-24 | |
11.05.2024 | 19:00 | Імпульс | 2:11 | Your Best Holiday&ШТМ | |
12.05.2024 | 12:00 | Митник. | 17:3 | Ніка | |
12.05.2024 | 14:00 | Shado | 7:10 | Чугуевский Кирпичный Завод |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | 17:30 | ПФК-24 | 1:0 | Імпульс | |
18.05.2024 | 15:00 | Чугуевский Кирпичный Завод | 5:1 | Shado | |
18.05.2024 | 18:30 | Your Best Holiday&ШТМ | 4:3 | Трактор Геліум |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.05.2024 | 18:00 | Митник. | 4:3 | Ніка | |
26.05.2024 | 11:30 | Чугуевский Кирпичный Завод | 4:5 | Shado | |
26.05.2024 | 18:00 | Ніка | 2:7 | Митник. | |
26.05.2024 | 20:00 | Трактор Геліум | 2:3 | Your Best Holiday&ШТМ | |
28.05.2024 | 19:30 | Імпульс | 3:3 | ПФК-24 |
Полуфинал | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.05.2024 | 19:00 | ПФК-24 | 5:2 | Чугуевский Кирпичный Завод |
5 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | 13:00 | Гладіаторс | 9:5 | Opti Маркет | |
16.03.2024 | 17:00 | ФК Дикарі | 4:4 | MFC Everest | |
17.03.2024 | 20:00 | ХФК Свет | 2:3 | Cykoria. | |
18.03.2024 | 18:30 | Інструментал | 2:5 | Modern House-2 |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 14:30 | Інструментал | 6:1 | ХФК Свет | |
24.03.2024 | 16:30 | Cykoria. | 5:2 | MFC Everest |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
29.03.2024 | 18:30 | Cykoria. | 1:1 | Modern House-2 | |
31.03.2024 | 13:30 | Гладіаторс | 8:4 | MFC Everest | |
31.03.2024 | 16:00 | ХФК Свет | 3:7 | Opti Маркет | |
31.03.2024 | 17:00 | ФК Дикарі | 4:10 | Інструментал |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 18:30 | Modern House-2 | 8:0 | ФК Дикарі | |
07.04.2024 | 16:30 | Гладіаторс | 10:7 | ХФК Свет | |
07.04.2024 | 17:00 | Opti Маркет | 4:4 | MFC Everest | |
08.04.2024 | 19:00 | Cykoria. | 5:2 | Інструментал |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 14:00 | ФК Дикарі | 1:6 | Гладіаторс | |
14.04.2024 | 10:00 | Cykoria. | 3:4 | Opti Маркет | |
14.04.2024 | 16:00 | ХФК Свет | 4:0 | Modern House-2 |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | 18:30 | Opti Маркет | 3:6 | ФК Дикарі | |
21.04.2024 | 13:30 | MFC Everest | 5:3 | Інструментал | |
21.04.2024 | 18:30 | Modern House-2 | 0:5 | Гладіаторс |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
26.04.2024 | 19:30 | MFC Everest | 1:3 | Modern House-2 | |
28.04.2024 | 12:00 | Інструментал | 3:4 | Opti Маркет | |
28.04.2024 | 16:30 | ХФК Свет | 4:2 | ФК Дикарі | |
29.04.2024 | 19:30 | Cykoria. | +:- | Гладіаторс |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | 20:00 | Cykoria. | 8:4 | ФК Дикарі | |
12.05.2024 | 14:30 | MFC Everest | 6:5 | ХФК Свет | |
12.05.2024 | 15:30 | Гладіаторс | 8:4 | Інструментал | |
13.05.2024 | 18:00 | Modern House-2 | 3:2 | Opti Маркет |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | 19:00 | Modern House-2 | 4:5 | Інструментал | |
17.05.2024 | 20:00 | Cykoria. | 2:0 | ХФК Свет | |
18.05.2024 | 19:30 | Гладіаторс | 4:8 | ФК Дикарі | |
19.05.2024 | 13:30 | Opti Маркет | 3:1 | MFC Everest |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.05.2024 | 18:00 | Modern House-2 | 2:1 (5:4) |
Інструментал | |
25.05.2024 | 16:00 | Opti Маркет | 4:4 | MFC Everest | |
26.05.2024 | 20:00 | Гладіаторс | 3:4 | ФК Дикарі | |
31.05.2024 | 20:00 | ХФК Свет | 2:3 | Cykoria. |
Півфінал | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.05.2024 | 18:00 | ФК Дикарі | 6:3 | Opti Маркет | |
03.06.2024 | 19:00 | Cykoria. | 2:1 | Modern House-2 |
Матч за 3 місце | |||||
---|---|---|---|---|---|
07.06.2024 | 19:00 | Opti Маркет | 6:5 | Modern House-2 |
6 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | 19:30 | Ursus Optio | 1:2 | Паляниця | |
18.03.2024 | 18:00 | АФК | 5:5 | Energy |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 19:30 | Спарта | 3:4 | Ursus Optio | |
25.03.2024 | 17:30 | АФК | 6:2 | Водоканал |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.03.2024 | 15:00 | NEWTON | 3:4 | Ursus Optio | |
30.03.2024 | 18:30 | Energy | 2:8 | MФК Jaguar | |
31.03.2024 | 12:00 | Спарта | 5:4 | Водоканал | |
01.04.2024 | 18:00 | АФК | 7:7 | Паляниця |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 14:30 | Водоканал | 2:0 | Ursus Optio | |
06.04.2024 | 15:30 | MФК Jaguar | 1:2 | АФК | |
07.04.2024 | 12:00 | Energy | 3:2 | Спарта | |
07.04.2024 | 18:00 | NEWTON | 4:4 | Паляниця |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 12:30 | Energy | 1:2 | Паляниця | |
13.04.2024 | 16:00 | MФК Jaguar | 1:6 | Водоканал | |
14.04.2024 | 10:30 | NEWTON | 8:8 | Спарта |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 18:30 | АФК | 6:6 | NEWTON | |
20.04.2024 | 16:30 | Ursus Optio | 1:1 | MФК Jaguar | |
21.04.2024 | 10:00 | Паляниця | 6:4 | Спарта | |
21.04.2024 | 10:30 | Energy | 4:3 | Водоканал | |
21.04.2024 | 17:30 | MФК Jaguar | 4:4 | NEWTON |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 14:30 | АФК | 4:2 | Ursus Optio | |
27.04.2024 | 15:00 | Energy | 3:6 | NEWTON | |
27.04.2024 | 17:00 | Паляниця | 3:4 | Водоканал | |
28.04.2024 | 14:30 | Спарта | 5:2 | MФК Jaguar |
8 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 13:30 | Водоканал | 3:4 | NEWTON |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 10:30 | Спарта | 1:7 | АФК | |
11.05.2024 | 14:30 | Energy | -:+ | Ursus Optio | |
11.05.2024 | 16:30 | Паляниця | 12:1 | MФК Jaguar |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | 17:00 | NEWTON | 5:1 | Водоканал | |
18.05.2024 | 13:00 | Паляниця | 2:2 | Спарта | |
18.05.2024 | 15:30 | Ursus Optio | +:- | Energy | |
21.05.2024 | 20:00 | АФК | 4:3 | MФК Jaguar |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.05.2024 | 00:00 | Energy | -:+ | Ursus Optio | |
26.05.2024 | 10:00 | NEWTON | 6:6 | Водоканал | |
26.05.2024 | 11:00 | Спарта | 0:5 | Паляниця | |
28.05.2024 | 20:00 | АФК | 3:1 | MФК Jaguar |
Полуфінал | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.05.2024 | 19:00 | Паляниця | 3:2 | Ursus Optio | |
04.06.2024 | 20:00 | АФК | 6:5 | NEWTON |
7 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
18.03.2024 | 19:30 | AMFC TEMP | 4:3 | АМФК "Шторм" |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 16:00 | Дія | 1:6 | ФК ТроС |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
29.03.2024 | 17:30 | АМФК "Шторм" | 3:4 | ХСС | |
30.03.2024 | 16:00 | AMFC TEMP | 9:3 | Слобожанщина | |
31.03.2024 | 13:00 | ФК ТроС | 5:0 | Мартенсит |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 13:00 | ХТГ. | 3:3 | Мартенсит | |
07.04.2024 | 11:30 | ХСС | 5:5 | Слобожанщина | |
08.04.2024 | 18:00 | АМФК "Шторм" | 5:11 | ФК ТроС |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | 19:00 | ФК Високий | 3:2 | AMFC TEMP | |
13.04.2024 | 16:30 | АМФК "Шторм" | 3:4 | Слобожанщина | |
13.04.2024 | 18:00 | ФК ТроС | 9:1 | ФК Високий | |
14.04.2024 | 11:00 | ХТГ. | 0:7 | ХСС | |
14.04.2024 | 11:30 | Слобожанщина | 5:9 | ФК ТроС | |
14.04.2024 | 14:30 | Мартенсит | 1:5 | AMFC TEMP |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 18:00 | АМФК "Шторм" | 4:2 | ФК Високий | |
20.04.2024 | 12:00 | Мартенсит | 1:1 | Слобожанщина | |
20.04.2024 | 15:30 | ХТГ. | 2:0 | AMFC TEMP | |
20.04.2024 | 19:00 | ХСС | 10:3 | ФК ТроС | |
22.04.2024 | 18:00 | ФК Високий | 3:2 | ХТГ. |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.11.-0001 | 00:00 | AMFC TEMP | 5:7 | ФК ТроС | |
26.04.2024 | 17:30 | АМФК "Шторм" | 0:4 | ХТГ. | |
26.04.2024 | 19:00 | ХСС | 9:8 | ФК Високий | |
27.04.2024 | 12:00 | Мартенсит | 2:3 | ХСС | |
28.04.2024 | 10:30 | Слобожанщина | 4:3 | ХТГ. | |
28.04.2024 | 17:30 | ФК Високий | 3:1 | Мартенсит |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 17:30 | Слобожанщина | 4:2 | ФК Високий | |
12.05.2024 | 17:00 | АМФК "Шторм" | 4:4 | Мартенсит | |
12.05.2024 | 18:00 | ФК ТроС | 10:0 | ХТГ. | |
12.05.2024 | 19:30 | AMFC TEMP | 4:4 | ХСС |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | 15:00 | Слобожанщина | 2:2 | ХТГ. | |
18.05.2024 | 17:30 | AMFC TEMP | 3:5 | ФК Високий | |
19.05.2024 | 15:00 | ФК ТроС | 4:1 | Мартенсит | |
21.05.2024 | 19:00 | ХСС | 3:2 | АМФК "Шторм" |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.05.2024 | 19:00 | ФК ТроС | 6:2 | Мартенсит | |
25.05.2024 | 20:00 | ФК Високий | 2:4 (5:4) |
AMFC TEMP | |
26.05.2024 | 17:00 | ХСС | 2:2 | АМФК "Шторм" | |
26.05.2024 | 18:00 | Слобожанщина | 5:1 | ХТГ. |
Полуфінал | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.05.2024 | 20:00 | ФК ТроС | 10:5 | ФК Високий | |
02.06.2024 | 14:00 | ХСС | 8:1 | Слобожанщина |
Матч за 3 место | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.06.2024 | 19:00 | ФК Високий | 3:3 (3:4) |
Слобожанщина |
8 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | 10:00 | Freedom | 5:4 | ФК Карітас Харків |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.03.2024 | 11:00 | ФК Медь | 2:5 | ФК Карітас Харків | |
31.03.2024 | 17:30 | Freedom | 3:2 | Qualium Systems |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 17:30 | MFC Varvar | 5:5 | Himars | |
07.04.2024 | 14:00 | ФК "Факел" Пересічне | 15:5 | Дія | |
07.04.2024 | 18:30 | ФК Медь | 3:7 | Qualium Systems | |
07.04.2024 | 19:30 | Freedom | 2:4 | MFC Varvar |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
12.04.2024 | 17:00 | Himars | 6:3 | ФК "Факел" Пересічне | |
12.04.2024 | 17:30 | MFC Varvar | 8:5 | ФК Карітас Харків | |
13.04.2024 | 15:00 | Qualium Systems | 3:5 | Himars | |
13.04.2024 | 17:00 | ФК Карітас Харків | 12:4 | Дія | |
14.04.2024 | 09:00 | ФК Медь | 6:4 | ФК "Факел" Пересічне | |
14.04.2024 | 17:30 | Дія | 4:3 | Freedom |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 19:00 | MFC Varvar | 4:2 | Qualium Systems | |
20.04.2024 | 17:00 | Himars | 9:5 | ФК Медь | |
20.04.2024 | 17:30 | Дія | 3:5 | Qualium Systems | |
20.04.2024 | 18:00 | ФК "Факел" Пересічне | 8:8 | ФК Карітас Харків | |
21.04.2024 | 11:00 | Freedom | 11:2 | ФК Медь | |
21.04.2024 | 19:30 | MFC Varvar | 8:1 | Дія |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 10:30 | Qualium Systems | 4:4 | ФК "Факел" Пересічне | |
27.04.2024 | 18:30 | Himars | 5:5 | ФК Карітас Харків | |
28.04.2024 | 10:00 | ФК "Факел" Пересічне | 6:3 | Freedom | |
28.04.2024 | 15:00 | Дія | 4:3 | Himars | |
29.04.2024 | 19:30 | MFC Varvar | 4:2 | ФК Медь |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 19:30 | ФК Карітас Харків | 2:1 | Qualium Systems | |
12.05.2024 | 09:00 | Freedom | 1:4 | Himars | |
12.05.2024 | 12:30 | ФК Медь | 7:6 | Дія | |
12.05.2024 | 17:30 | MFC Varvar | 1:1 | ФК "Факел" Пересічне |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | 14:30 | ФК Карітас Харків | 3:3 | Qualium Systems | |
19.05.2024 | 12:30 | ФК "Факел" Пересічне | 0:5 | Freedom |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.05.2024 | 19:00 | MFC Varvar | 3:5 | Дія | |
24.05.2024 | 20:00 | Himars | 14:8 | ФК Медь | |
26.05.2024 | 13:30 | Qualium Systems | 3:4 | ФК Карітас Харків | |
26.05.2024 | 14:00 | Freedom | 7:9 | ФК "Факел" Пересічне | |
26.05.2024 | 15:00 | Дія | 0:5 | MFC Varvar | |
26.05.2024 | 19:00 | Himars | 6:4 | ФК Медь |
Полуфінал | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.05.2024 | 20:00 | Himars | 3:4 | ФК Карітас Харків | |
02.06.2024 | 18:00 | MFC Varvar | 5:1 | Freedom |
Финал | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.06.2024 | 20:00 | MFC Varvar | 2:1 | ФК Карітас Харків |
9 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | 16:00 | Ризик | 1:3 | Патріот | |
17.03.2024 | 19:00 | ФК СХ | 2:3 | Your Best Holiday&ШТМ-2 |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 13:30 | ФК Пісочин | 2:7 | Патріот |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.03.2024 | 14:00 | Ризик | 4:7 | КДЮСШ-12 (2009) | |
31.03.2024 | 12:30 | ХБТЗ | 8:3 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | |
31.03.2024 | 19:00 | ФК СХ | 0:4 | ФК Пісочин |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 14:00 | Ризик | 3:1 | Sapitoni | |
06.04.2024 | 18:00 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | 3:7 | ФК Пісочин | |
07.04.2024 | 16:00 | Патріот | 3:0 | ХБТЗ | |
07.04.2024 | 20:00 | КДЮСШ-12 (2009) | 7:5 | ФК СХ |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 11:30 | КДЮСШ-12 (2009) | 8:6 | Sapitoni | |
13.04.2024 | 17:30 | Ризик | 5:0 | ФК СХ | |
14.04.2024 | 15:30 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | 4:1 | Патріот | |
14.04.2024 | 18:30 | ФК Пісочин | 3:1 | КДЮСШ-12 (2009) | |
15.04.2024 | 17:30 | ХБТЗ | 6:5 | Sapitoni |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 17:30 | КДЮСШ-12 (2009) | 5:2 | ХБТЗ | |
20.04.2024 | 14:00 | Sapitoni | 5:7 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | |
21.04.2024 | 09:00 | ФК СХ | 5:5 | ХБТЗ | |
21.04.2024 | 14:00 | Патріот | 10:7 | Sapitoni | |
21.04.2024 | 15:30 | Ризик | 6:6 | ФК Пісочин |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 11:00 | Ризик | 4:4 | ХБТЗ | |
28.04.2024 | 12:30 | ФК Пісочин | 6:1 | Sapitoni | |
28.04.2024 | 18:30 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | 5:15 | КДЮСШ-12 (2009) | |
28.04.2024 | 19:00 | Патріот | 3:2 | ФК СХ |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 15:00 | Ризик | 6:4 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | |
12.05.2024 | 11:30 | ХБТЗ | 5:5 | ФК Пісочин | |
12.05.2024 | 13:30 | Патріот | 7:4 | КДЮСШ-12 (2009) | |
12.05.2024 | 16:00 | Sapitoni | 4:4 | ФК СХ |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | 16:30 | Ризик | 2:0 | ХБТЗ | |
19.05.2024 | 10:30 | ФК Пісочин | 4:1 | Your Best Holiday&ШТМ-2 |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.05.2024 | 17:00 | Патріот | 4:4 | Sapitoni | |
25.05.2024 | 18:00 | КДЮСШ-12 (2009) | 5:3 | ФК СХ | |
26.05.2024 | 09:00 | ФК Пісочин | 7:1 | Your Best Holiday&ШТМ-2 | |
26.05.2024 | 16:00 | Ризик | 1:2 | ХБТЗ | |
26.05.2024 | 19:00 | ФК СХ | 3:6 | КДЮСШ-12 (2009) | |
26.05.2024 | 20:00 | Патріот | 3:3 (5:4) |
Sapitoni |
Полуфинал | |||||
---|---|---|---|---|---|
02.06.2024 | 12:00 | КДЮСШ-12 (2009) | 4:9 | ФК Пісочин | |
02.06.2024 | 13:00 | Патріот | 3:6 | Ризик |
10 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | 17:30 | Барс | 2:3 | ФК Юність-2 | |
17.03.2024 | 14:00 | Молодість | 5:3 | SAANDR LOGISTIC |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.03.2024 | 16:30 | Барс | 3:2 | ТОВ Експрес-Система | |
31.03.2024 | 18:00 | FC Impair--Lamarch | 4:4 | SAANDR LOGISTIC |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
05.04.2024 | 16:30 | ФК Юність-2 | 3:8 | ТОВ Експрес-Система | |
07.04.2024 | 13:00 | Молодість | 5:5 | FC Fortis | |
07.04.2024 | 17:30 | Барс | 4:1 | SAANDR LOGISTIC |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 18:30 | FC Fortis | 2:4 | Барс | |
13.04.2024 | 19:00 | FC Impair--Lamarch | 2:5 | ТОВ Експрес-Система | |
25.04.2024 | 00:00 | ФК Юність-2 | +:- | Слобідський район |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | 14:30 | Молодість | 3:10 | FC Impair--Lamarch | |
21.04.2024 | 16:00 | ТОВ Експрес-Система | 3:3 | FC Fortis | |
21.04.2024 | 18:00 | Слобідський район | 1:4 | SAANDR LOGISTIC |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 11:30 | ФК Юність-2 | 4:5 | Молодість | |
27.04.2024 | 17:30 | FC Impair--Lamarch | 3:4 | Барс | |
27.04.2024 | 18:00 | FC Fortis | 6:6 | Слобідський район | |
28.04.2024 | 15:30 | ТОВ Експрес-Система | 2:1 | SAANDR LOGISTIC | |
28.04.2024 | 18:00 | Молодість | 2:4 | Слобідський район |
8 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
03.05.2024 | 18:00 | Слобідський район | 2:4 | Барс | |
03.05.2024 | 19:00 | SAANDR LOGISTIC | 2:4 | FC Fortis | |
03.05.2024 | 20:00 | ФК Юність-2 | 2:9 | FC Impair--Lamarch | |
06.05.2024 | 20:00 | Слобідський район | 3:4 | ТОВ Експрес-Система | |
11.05.2024 | 12:30 | ФК Юність-2 | 5:4 | FC Fortis |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 17:00 | Барс | 10:4 | Молодість | |
11.05.2024 | 18:00 | Слобідський район | 3:0 | FC Impair--Lamarch | |
12.05.2024 | 11:00 | ФК Юність-2 | 9:5 | SAANDR LOGISTIC | |
12.05.2024 | 15:00 | FC Fortis | +:- | FC Impair--Lamarch | |
12.05.2024 | 16:30 | ТОВ Експрес-Система | 7:3 | Молодість |
11 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
25.05.2024 | 15:00 | ФК Юність-2 | 2:5 | FC Impair--Lamarch | |
25.05.2024 | 19:00 | Барс | 12:1 | SAANDR LOGISTIC | |
25.05.2024 | 20:00 | ТОВ Експрес-Система | 4:1 | Молодість | |
26.05.2024 | 16:00 | ФК Юність-2 | 4:7 | FC Impair--Lamarch | |
26.05.2024 | 17:00 | Барс | 9:2 | SAANDR LOGISTIC | |
26.05.2024 | 18:00 | ТОВ Експрес-Система | 2:5 (3:4) |
Молодість |
12 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 18:00 | Барс | 5:0 | Слобідський район |
Полуфиналы | |||||
---|---|---|---|---|---|
02.06.2024 | 20:00 | Молодість | 2:4 | FC Impair--Lamarch |
Финал | |||||
---|---|---|---|---|---|
07.06.2024 | 20:00 | Барс | 5:6 | FC Impair--Lamarch |
11 ліга
1 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
15.03.2024 | 20:00 | Modern House-3 | 4:5 | МФК Сокіл | |
16.03.2024 | 19:00 | Fire | 0:6 | Nika | |
17.03.2024 | 13:00 | Спарта-2 | 6:3 | ФК Дубочица |
2 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | 13:00 | Nika | 3:3 | ФК Дубочица |
3 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.03.2024 | 15:30 | МФК Сармат | 4:4 | MFC Central | |
30.03.2024 | 19:30 | Modern House-3 | 5:0 | Fire | |
31.03.2024 | 10:30 | Спарта-2 | 2:6 | Nika | |
01.04.2024 | 20:00 | МФК Сокіл | 3:2 | ФК Дубочица |
4 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | 13:30 | МФК Сармат | 10:3 | ФК Дубочица | |
06.04.2024 | 17:30 | Modern House-3 | 5:2 | MFC Central | |
07.04.2024 | 11:00 | Спарта-2 | 2:4 | Fire |
5 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | 10:30 | МФК Сокіл | 2:10 | MFC Central | |
13.04.2024 | 13:30 | Fire | 3:7 | МФК Сармат | |
14.04.2024 | 12:30 | MFC Central | 2:3 | Спарта-2 | |
14.04.2024 | 13:30 | Nika | 3:3 | МФК Сармат | |
14.04.2024 | 18:00 | Modern House-3 | 10:5 | ФК Дубочица |
6 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
19.04.2024 | 19:30 | МФК Сокіл | -:+ | МФК Сармат | |
21.04.2024 | 12:00 | MFC Central | 11:2 | Fire | |
21.04.2024 | 12:30 | Modern House-3 | 4:2 | Спарта-2 | |
22.04.2024 | 19:30 | Nika | 6:3 | МФК Сокіл |
7 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
26.04.2024 | 18:00 | Fire | 2:6 | МФК Сокіл | |
27.04.2024 | 13:30 | Modern House-3 | 5:4 | Nika | |
28.04.2024 | 11:30 | МФК Сармат | 1:5 | Спарта-2 | |
28.04.2024 | 13:30 | MFC Central | 7:1 | ФК Дубочица |
9 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | 18:00 | Modern House-3 | 3:2 | МФК Сармат | |
11.05.2024 | 16:00 | ФК Дубочица | 7:4 | Fire | |
12.05.2024 | 10:00 | Nika | 0:4 | MFC Central | |
12.05.2024 | 11:30 | Спарта-2 | 3:7 | МФК Сокіл |
10 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | 18:00 | Modern House-3 | 9:4 | Fire | |
17.05.2024 | 18:30 | МФК Сокіл | 2:4 | Спарта-2 | |
19.05.2024 | 11:30 | MFC Central | 1:0 | ФК Дубочица | |
19.05.2024 | 14:30 | МФК Сармат | 1:1 | Nika |
11 ліга | |||||
---|---|---|---|---|---|
24.05.2024 | 19:00 | Modern House-3 | 9:4 | Fire | |
25.05.2024 | 14:00 | МФК Сокіл | 7:2 | Спарта-2 | |
26.05.2024 | 12:00 | ФК Дубочица | 8:5 | MFC Central | |
26.05.2024 | 12:30 | МФК Сармат | 3:9 | Nika |
12 тур | |||||
---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 17:00 | ФК Дубочица | 1:1 (4:3) |
МФК Сокіл |
Полуфиналы | |||||
---|---|---|---|---|---|
02.06.2024 | 17:00 | Modern House-3 | 1:0 | Nika |
За 3 место | |||||
---|---|---|---|---|---|
07.06.2024 | 20:30 | Nika | 6:1 | МФК Сокіл |
Финал | |||||
---|---|---|---|---|---|
07.06.2024 | 19:30 | Modern House-3 | 3:1 | ФК Дубочица |