Игроки, выступающие за 2 команды

 

5. Особи, що допущені до участі у змаганнях, мають право грати тільки за одну команду, окрім:

 

- воротарів за дві команди – за рішенням Оргкомітету;

 

Афонин Сергей Александрович

11.12.84

Kharkov MoviStar

Афонин Сергей Александрович

11.12.1984

Udpack

Ахмадулин Александр Халитович

13.10.1983

Eldorado

Ахмадулин Александр Халитович

13.10.1983

Pirates

Бабичев Александр Александрович

11.07.1997

AMFC Temp

Бабичев Александр Александрович

11.07.1997

Третий Тайм

Бондаренко Дмитрий Владимирович

20.09.1984

Юность-2

Бондаренко Дмитрий Владимирович

20.09.1984

Юность

Галагуз Антон Юрьевич

26/12/88

HZ

Галагуз Антон Юрьевич

26.12.1988

Madball

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

Альфа

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

Тим и КО

Гетьманский Максим Алексеевич

09.04.96

ФК Добросмак

Гетьманский Максим Алексеевич

09.04.96

Александрия

Горудко Денис Владимирович

17.06.1978

#Яшарю

Горудко Денис Владимирович

17.06.1978

Rovers-2

Демин Алексей Юрьевич

13.04.1993

Канониры

Дёмин Алексей Юрьевич

13.04.93.

Тасманский Дьявол

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

Thunder

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

Рогалики

Дубровский Сергей

11.07.1990

Logity

Дубровский Сергей Николаевич

11.07.1990

Delta

Зиоменко Виталий Игоревич

24.08.1991

Delta

Зиоменко Виталий Игоревич

24.08.1991

Канониры

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

Thunder

Карабеков Александр Кайрославович

02.06.1981

Рогалики

Козлов Евгений

 

ХГС

Козлов Евгений Владиславович

31/05/2001

Planit-2

Коряка Владимир Владимирович

28/03/2003

Planit-2

Коряка Владимир Владимирович

28/03/2003

Planit

Котуков Александр

 

ХГС

Котуков Александр Анатольевич

02.03.1976

ХГС-2

Кочетыгов Евгений Валерьевич

12.12.1984

Жирновъ

Кочетыгов Евгений Валерьевич

12.12.1984

ИНХП

Кутовой Андрей Владимирович

17.08.1977

Триол

Кутовой Андрей Владимирович

17.08 .1977

ФК Юность-2

Крапивин Александр Олегович

29.05.1998

ПежМаж

Крапивин Александр Олегович

29.05.1998

Thunder

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

Пилигрим

Литвишко Михаил Анатольевич

11.09.1984

AFT Syngenta

Лобушко Виктор Викторович

26.02.2000

Доброе Утро

Лобушко Виктор Викторович

26.02.2000

Крона

Лутай Мирослав

 

Строй Сити

Лутай Мирослав Сергеевич

09.10.1987

Telecom Mobile

Майор Андрей

 

Армагеддон

Майор Андрей Степанович

14.03.1977

Грифоны-2

Моисеенко Сергей Иванович

27.01.1976

RemBud

Моисеенко Сергей Иванович

27.01.1976г.

Идеал

Мунтянов Илья Александрович

31.08.1989

Carbon C D

Мунтянов Илья Александрович

31.08.1989

Lifecell

Назин Станислав Русланович

17.06.1998

Ideasoft

Назин Станислав Русланович

17.06.1998

МХП

Недождий Виталий

 

Galacticos

Недождий Виталий Григорьевич

28.11.1997

МК Мясной

Нефедов Алексей Валентинович

      08.02.1991

Az Auto

Нефедов Алексей Валентинович

02.03.91.

Тасманский Дьявол

Никоненко Тарас Александрович

29.01.1993

RemBud

Никоненко Тарас Александрович

29.01.1993

Тим и КО

Панасенко Глеб Максимович

09.08.1991

SWAG

Панасенко Глеб Максимович

09.08.1991

Юниор

Пикин Сергей Александрович

01.07.1984

Яшарю

Пикин Сергей Александрович

01.07.1984

Telecom Mobile

Пирогов Дмитрий Юрьевич

27.08.1997

Vinamo

Пирогов Дмитрий Юрьевич

27.08.1997

Флинт

Поляко Сергей Владимирович

24.02.1990

Юность-2

Поляко Сергей Владимирович

24.02.1990

Юность

Приходько Константин Владимирович

01.01.1993

Юность-2

Приходько Константин Владимирович

01.01.1993

Юность

Процевский Сергей

26.10.71

Новая Вода

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Штиль

Резниченко Виталий

 

Армагеддон

Резниченко Виталий Витальевич

02.12.1993

Tigers

Романадзе Олег Георгиевич

22.02. 1991

Fortuna

Романадзе Олег Георгиевич

22.02. 1991

Fortuna-2

Савин Дмитрий Леонидович

05.07.1992

Rovers-2

Савин Дмитрий Леонидович

5.07.1992

Медведи

Свидло Евгений Алексеевич

25.07.1988

SWAG

Свидло Евгенний Алексеевич

25.07.1988

Триол

Сепик Даниил Максимович

20.12.2000

Альфа

Сепик Данила

20.12.2000

Мастер Сервис

Старченко Сергей Леонидович

24.06.1995

Fortuna

Старченко Сергей Леонидович

24.06.1995

Fortuna-2

Степных Игорь Вячеславович

07.07.1994

Arab Star

Степных Игорь Вячеславович

07.07.1994

Thunder

Ткаченко Сергей Михайлович

24.04.1996

Everest

Ткаченко Сергей Михайлович

24.04.1996

Металл-83

Тесленко Роман (20)

08/08/1996

Odesskaya Street

Тесленко Роман Сергеевич

08.08.1996

Орион

Филонов Дмитрий Владимирович

07.09.1992

AFT Syngenta

Филонов Дмитрий Владимирович

07.09.1994

Madball

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.1983

Carbon

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.1983

Vinamo

Шаповалов Михаил Александрович

14.06.1988

Пилигрим

Шаповалов Михаил Александрович

14.06.1988

Lifecell

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Инвентус

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Хладотехника

 

 

- осіб 1980 року народження та старше за дві команди, за рішенням Оргкомітету,

 

Бабий Роман

1973

Newton

Бабий Роман Юрьевич

28.12.1973

ХТГ

Боцман Евгений

1972

Newton

Боцман Евгений Иванович

20.10.1972

ХТГ

Замятин Валерий Владимирович

05.01.1979

Vega

Замятин Валерий Владимирович

05.01.1979

Альфа

Кириллов Виктор

1976

Newton

Кириллов Виктор Владимирович

30.07.1975

ХТГ

Кравченко Евгений Анатольевич

26.06.80

Kharkov MoviStar

Кравченко Евгений Анатольевич

26.06.1980

Telecom Mobile

Обрезан Владимир Леонидович

14.12.1977

Грифоны-2

Обрезан Владимир Леонидович

14.12.1977

Крона

Слюсаренко Борис

05.08.80

Новая Вода

Слюсаренко Борис

05.08.80

Красна Поляна

 

 

- осіб, які є представниками або спонсорами команд (обов’язково вказуються у заявці), які у попередньому турнірі не входили до числа лідерів своїх клубів з кількості забитих м’ячів, за рішенням Оргкомітету. При цьому представники команд, які грають у Вищій-1 лізі не можуть виступати за дві команди, якщо вони є гравцями основного складу своїх команд вищої ліги;

Болгарин Константин Александрович

20.06.1997

Thunder

Болгарин Константин Александрович

20.06.1997

Рогалики

Буряк Тимофей Дмитриевич

05.01.1994

Pirates

Буряк Тимофей Дмитриевич

05.01.1994

Eldorado

Гайдар Владислав Игоревич

06.07.2000

ХГС

Гайдар Владислав Игоревич

06.07.2000

ХГС-2

Дьяченко Евгений Александрович

08/12/84

HZ

Дьяченко Евгений Александрович

03.12.1984

Udpack

Кривошеев Алексей Юрьевич

09.06.1994

Az Auto

Кривошеев Алексей Юрьевич

09.06.1994

Флинт

Лукахин Александр Борисович

31.03.1997

Fortuna

Лукахин Александр Борисович

31.03.1997

Fortuna-2

Максименко Максим Владимирович

14.12.1996

Юность-2

Максименко Максим Владимирович

14.12.1996

Юность

Морохия Артур Вахтангович

17.10.1983

Vega

Морохия Артур Вахтангович

17.10.1983

Маталл-83

Медведев Александр Васильевич

25.09.1982

Rovers2

Медведев Александр Васильевич

25.09.1982

Медведи

Орлов Андрей Александрович

04.03.1989

Ideasoft

Орлов Андрей Александрович

04.03.1989

МХП

Рудень Максим Дмитриевич

23.02.87

Kharkov MoviStar

Рудень Максим Дмитриевич

23.02.1987

Telecom Mobile

Мохарев Борис

30.01.1984

Жирновъ

Мохарев Борис Грирогьевич

30.01.1984

Строитель

Огульчанский Евгений

1982

Newton

Огульчанский Евгений Александрович

27.03.1982

ХТГ

Пискачев Ярослав Максимович

22.08.1997

Fortuna

Пискачёв Ярослав Максимович

22.08.1997

Rovers-2

Светличный Дмитрий Александрович

09.07.1987

#Яшарю

Светличный Дмитрий Александрович

09.07.1987

Madball

Стрюк Дмитрий

17.02.84

Алькор

Стрюк Дмитрий Юрьевич

17.02.84

Kharkov MoviStar

Скидан Николай

24.08.1987

Мастер Сервис

Скидан Николай Вадимович

24.08.1987

ЮКОМ

Тарасов Егор Вадимович

08.06.1990

Vinamo

Тарасов Егор Вадимович

08.06.1990

ZCC

Улько Денис

18.06.1989

Промэлектро

Улько Денис Геннадиевич

18.06.1989

МДК

Черненко Евгений Сергеевич

21.11.1989

SWAG

Черненко Евгений Сергеевич

21.11.1989

Триол

Чураков Виталий Игоревич

28.12.1987

Carbon D.C.

Чураков Виталий Игоревич

28.12.1987

Lifecell

 

 

 

- осіб з нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш 1 гравця за нову команду, за рішенням Оргкомітету.

 

Милашенко Вадим Вячеславович

24.04.1999

Everest

Милашенко Вадим Вячеславович

24.04.99

Александрия

Перцухов Андрей Анатольевич

22.11.1982

Металл-83

Перцухов Андрей Анатольевич

22.11.1982

ХГС2

Степных Игорь Вячеславович

07.07.1994

Thunder

Степных Игорь Вячеславович

07.07.1994

Рогалики

Тагиев Бахтияр Асаф Оглы

11.07.1999

Строитель

Тагиев Бахтияр Асаф оглы

11.07.1999

Юниор

 

 

Якщо команди після розподілу ліг потрапили до однієї ліги, то дозвіл грати за дві команди автоматично скасовуюється – гравець повинен вибрати одну команду.

 

 

 


Модератор турнираы: Иван Иванов, Игорь Шишка









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок Харькова - park.sportinform.com.ua
Модератор ы:Иван Иванов, Игорь Шишка
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:66-468-18-43, 093-253-12-19 Игорь
Е-mail организатора:shyshkaigor@gmail.com
Комментарий:Турнир проводится под эгидой Кубка ФК Универ. Проходит на открытых площадках Парка Горького. Формат турнира 5х5. Приглашаются любительские команды