Игроки, выступающие за 2 команды

 

5.  В 21 Кубку Харкова в якості гравця не можуть бути заявлені та дозаявлені особи, які у 2019 році приймали участь у перших двох найбільш високих лігах Чемпіонату України та Чемпіонатах інших держав, окрім одного польового гравця та одного воротаря у кожній команді 1 ліги, які брали участь в Чемпіонаті України та інших держав.

6. Особи, що допущені до участі у змаганнях, мають право грати тільки за одну команду, окрім:

- воротарів за дві команди, а 1983 р. н. та старше – за три за рішенням Оргкомітету;

Афонин Сергей Александрович

11.12.1984

Style Print

Афонин Сергей Александрович

11.12.1984

Udpack

Бышов Владислав Андреевич

16.07.1998

Rovers-2

Бышов Владислав Андреевич

16.07.1998

Фортуна

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.94

Prosvirin Desing

Ганус Андрей Сергеевич

09.06.1994

Тими Ко

Гетьманский Максим

 

Мастер Сервис

Гетьманский Максим

 

ФК Добросмак

Глущук Олег Андреевич

11.11.1988

шТопор

Глущук Олег Валерьевич

11.11.1988

Контент

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

Toptul

Деревянко Виталий Анатольевич

23.12.1985

ФК Олимпик

Демин Алексей Юрьевич

13.04.1993

X1

Дёмин Алексей Юрьевич

13.04.93.

Тасманский Дьявол

Дмитрюков Евгений Викторович

05.01.1997

Грифон

Дмитрюков Евгений Викторович

05.01.1997

ГУНП

Дубровский Сергей Николаевич

11.07.1990

Logity

Дубровский Сергей Николаевич

11.07.1990

Style Print

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Пилигрим

Иващенко Владимир Владимирович

01.08.1988

Альянс

Капустян Дмитрий Анатольевич

19.07.1982

Delta

Капустян Дмитрий Анатольевич

19.07.1982

Злагода

КАХНИЙ Александр Владимирович

27.04.1991

Орион

Кахний Александр Владимирович

27.04.1991

Медведи

Коваленко Константин Владимирович

19.03.1999

Медведи

Коваленко Константин Владимирович

19.03.1999

Fortuna-2

Колпаков Сергей

05.11.81

Крот

Колпаков Сергей

05.11.81

Новая Вода

Кутовой Андрей Владимироваич

17.08.1977

Natach Team

Кутовой Андрей Владимирович

17.08.1977

Триол

Лобушко Виктор Викторович

26.02.2000

Rovers-2

Лобушко Виктор Викторович

26.02.2000

Крона

Майор Андрей Степанович

14.03.1977

Армегеддон

Майор Андрей Степанович

14.03.1977

Грифоны-2

Моисеенко Сергей Иванович

27.01.1976

Golden

Моисеенко Сергей Иванович

27.01.1976г.

Ideal Plast

Недождий Виталий Григорьевич

28.11.1997

МК Мясной

Недождий Виталий Григорьевич

28.11.1997

Natach Team

Наглюк Михаил Иванович

12.03.1986

AMFC Temp

Наглюк Михаил Иванович

12.03.1986

BusinessTeam

Остриков Андрей Дмитриевич

20.03.1998

Канониры

Остриков Андрей Дмитриевич

20.03.1998

MFC Gradient

Петров Евгений

2001

Альфа

Петров Евгений

2001

ХГС

Поляков Сергей

05.09.72

Крот

Поляков Сергей

05.09.72

Новая Вода

Резник Алексей

 

Александр

Резник Алексей

 

Парус

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Новая Вода

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

Премьер

Процевский Сергей Александрович

26.10.1971

ГУНП

Сепик Данил Максимович

20 12 2000

Мастер Сервис

Сепик Данил Максимович

20 12 2000

Спартак

Степных Игорь Вячеславович

07.07.1994

Ноунеймы

Степных Игорь Вячеславович

07.07.1994

Ноунеймы-2

Трохимчук Владислав Олегович

11.08.1990

Премьер

Трохимчук Владислав Олегович

11.08.1990

Орион

Фоменко Евгений  Владимирович

29.09.1983

MFC Gradient

Фоменко Евгений Владимирович

29.09.1983

Carbon DC

Фомин Артем Анатольевич

29.10.1988

Mtr1.pro

Фомин Артём Анатольевич

29.10.1988

СКА

Хохлов Андрей Александрович

12.08.1989

Жирновъ

Хохлов Андрей Александрович

12.08.1989

Дикое Поле

Чевельча Александр

1977

ХТГ

Чевельча Александр

1977

Newton

Чирик Сергей Вадимович

21.06.1994

Edkon Games

Чирик Сергей Вадимович

21.06.1994

Ukrsibbank

Юров Виктор Александрович

20.09.1982

Старгород

Юров Виктор Александрович

20.09.1982

Auchan

Юров Виктор Александрович

20.09.1982

ЛНАУ

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Art Lemon

Явдошенко Роман Александрович

28.08.1993

Edkon Games

 

- осіб 1984 року народження та старші за дві команди, за рішенням Оргкомітету;

 

Артамонов Николай Васильевич

25 10 1963

Новая Вода

Артамонов Николай Васильевич

25 10 1963

Спартак

Баранов Денис Сергеевич

09.09.1981

Промэлектро

Баранов Денис Сергеевич

09.09.1981

ЮКОМ

Беспорочный Дмитрий

24.05.74

Крот

Беспорочный Дмитрий

24.05.74

Новая Вода

Бодянский Олег Николаевич

26.03.1980

Step Group

Бодянский Олег Николаевич

26.03.80

Zotti

Боцман Евгений

1972

ХТГ

Боцман Евгений

1972

Newton

Кириллов Виктор

1976

Newton

Кирилов Виктор

1976

ХТГ

Коротких Александр Николаевич

07.11.1979

Shtorm

Коротких Александр Николаевич

07.11.1974

Zotti

Красиля Вадим Петрович

16.09.1980

Александр

Красиля Вадим Петрович

16.09.1980

Злагода

Коваленко Алексей Олегович

15.09.82

Асгард

Коваленко Алексей Олегович

15.09.1982

ИНХП

Москалец Игорь Николаевич

01.03.1970

Новая Вода

Москалец Игорь Николаевич

01.03.1970

MFC Gradient

Обрезан Владимир Леонидович

14.12.1977

Грифоны-2

Обрезан Владимир Леонидович

14.12.1977

Крона

Огульчанский Евгений

1982

ХТГ

Огульчанский Евгений

1982

Newton

Петренко Юрий Михайлович

22.08.83

Prosvirin Desing

Петренко Юрий Михайлович

22.08.83

Альянс

Торосян Рубен Михайлович

22.02.1984

Грифон

Торосян Рубен Михайлович

22.02.1984

Грифоны-2

Цыганков Борис

1987

ХТГ

Цыганков Борис

1987

Newton

 

- осіб, які є представниками або спонсорами команд (обов’язково вказуються у заявці), які мали у попередньому турнірі результативність не більш ніж 3-4 м’ячів за рішенням Оргкомітету;

 

Болгарин Константин Александрович

20.06.1997

Ноунеймы

Болгарин Константин Александрович

20.06.1997

Ноунеймы-2

Мусаев Рустам Арсенович

13.01.1993

Art Lemon

Мусаев Рустам Арсенович

13.01.1993

Lemon School

Самко Максим Николаевич

14.09.1990

Art Lemon

Самко Максим Николаевич

14.09.1990

Lemon School

Самотиевич Сергей Викторович

12.09.1984

140 Ударов

Самотиевич Сергей Викторович

12.09.1984

Грифоны-2

Черненко Евгений Сергеевич

21.11.1989

Nika Nova

Черненко Евгений Сергеевич

21.11.1989

Swag

 

- осіб будь-якого віку, якщо другою командою, за яку вони виступають, є підприємство (організація), з якою вони перебувають у трудових відносинах і вони раніше виступали за команду свого трудового колективу не менш ніж 3 турніри за рішенням Оргкомітету;

 

Васянович Роман Петрович

23.03.1985

140 Ударов

Васянович Роман Петрович

23.03.1985

Грифоны-2

Веревкин Сергей Васильевич

16.10.1988

Грифоны-2

Веревкин Сергей Васильевич

16.10.1988

140 Ударов

Гончаров Тарас Олегович

08.06.1991

Жирновъ

Гончаров Тарас Олегович

08.06.1991

Дикое Поле

Гусаров Григорий Григорьевич

07.09.1993

Mtr1.pro

Гусаров Григорий Григорьевич

07.09.1993

ХГС

Конотоп Константин Олегович

15.06.1987

Mtr1.pro

Конотоп Константин Олегович

01.01.1987

ХГС

Копач  Игорь Александрович

28.12.1995

Старгород

Копач Игорь Александрович

28.12.1995

ЛНАУ

Кулиш Александр Николаевич

10.12.1990

ИНХП

Кулиш Александр Николаевич

10.12.1990

Радмир

Ланглиц Александр Сергеевич

12.05.1988

Art Lemon

Ланглиц Александр Сергеевич

12.05.1988

Udpack

Молодыка Андрей Николаевич

29.12.89

Турист

Молодыка Андрей Николаевич

29.12.1989

Космос

Обоянский Алексей Владленович

21.04.1991

Жирновъ

Обоянский Алексей Владленович

21.04.1991

Дикое Поле

Панов Ярослав Сергеевич

19.03.1999

ГУНП

Панов Ярослав Сергеевич

19.03.1999

ИПЮК

Пискачев Ярослав Максимович

22.08.1997

Fortuna

Пискачёв Ярослав Максимович

22.08.1997

Rovers-2

Ромашенко Константин Сергеевич

20.08.1996

Старгород

Ромашенко Константин Сергеевич

20.08.1996

ЛНАУ

Рафальский Александр Александрович

29.01.1985

ФК Юпитер

Рафальский Александр Александрович

29.01.1985

ЮКОМ

Резанов Андрей Борисович

30.09.1988

Winner Great

Резанов Андрей Борисович

30.09.1988

ХГС

Середницкий Владимир Георгиевич

07.11.1992

Сузирья

Середницкий Владимир Георгиевич

07.11.1992

Опора України

Скидан Николай Вадимович

24.08.1987

Мастер Сервис

Скидан Николай Вадимович

24.08.1987

ЮКОМ

Федоров Эрнест Михайлович

06.04.1994

ЛНАУ

Федоров Эрнест Михайлович

06.04.1994

Старгород

Шевчук Дмитрий Васиевич

26.07.86

Step Group

Шевчук Дмитрий Васильевич

26.07.86

Zotti

Ющик Никита Сергеевич

03.08.1996

Fortuna

Ющик Никита Сергеевич

03.08.1996

Rovers-2

 

- осіб з нової команди, яка заявилась у турнір вперше за рішенням Оргкомітету, не більш ніж 2 гравців за 1 команду;

 

Авксентьев Дмитрий Алексеевич

04.06.1991

Locus FC

Авксентьев Дмитрий Алексеевич

04.06.1991

Радмир

Буденный Сергей Александрович

03.02.1991

Locus FC

Буденный Сергей Александрович

03.02.1991

Радмир

Глушаков Валентин Александрович

22.09.1994

Natach Team

Глушаков Валентин Александрович

22.09.1994

ФК Резерв

Ипатов Артем Денисович

14.02.2000

Fortuna

Ипатов Артем Денисович

14.02.2000

Fortuna -2

Лисовский Роман Сергеевич

01.08.1989

Udpack

Лисовский Роман Сергеевич

08.01.1989

ФК Резерв

Лукахин Александр Борисович

31.03.1997

Fortuna

Лукахин Александр Борисович

31.03.1997

Fortuna-2

Нарыжный Дмитрий Константинович

20.10.1990

Art Lemon

Нарыжный Дмитрий Константинович

20.10.1990

Lemon School

Одерий Дмитрий Иванович

07.02.1988

Delta

Одерий Дмитрий Иванович

07.02.1998

Злагода

Прокопенко Станислав Валерьевич

07.08.1990

Art Lemon

Прокопенко Станислав Валерьевич

07.08.1990

Lemon School

Рупан Сергей Сергеевич

10.09.1987

Сроитель

Рупан Сергей Сергеевич

10.09.1987

ФК Олимпик

Хлобыстин Антон Леонидович

26.04.1989

United

Хлобыстин Антон Леонидович

26.04.1989

Триол

 

осіб, участь яких за дві команди дозвлена на один сезон за рішенням оргкомітету

 

Галицкий Игорь Олегович

17.07.1994

Logity

Галицкий Игорь Олегович

17.07.1994

ФК Радмир

Горбатов Александр Сергеевич

12.09.97

MFC Everest

Горбатов Александр Сергеевич

12.09.97

VIP

Дудуков Андрей

02.09.1999

MFC Everest

Дудуков Андрей Сергеевич

02.09.1999

Nika Nova

Дячук Вадим

 

Toptul

Дячук Вадим Владимирович

15.04.90

Клубничка

Захарченко Владислав Владимирович

04.01.1996

Logity

Захарченко Владислав Владимирович

04.01.1996

Style Print

Зиньков Валерий Валерьевич

22.06.1990

Logity

Зиньков Валерий Валерьевич

22.06.1990

Style Print

Красуцкий Алексей Викторович

04.07.90.

Steel Wings

Красуцкий Алексей Викторович

04.07.1990

Marshall

Милашенко Вадим Вячеславович

24.04.99

MFC Everest

Милашенко Вадим Вячеславович

24.04.99

VIP

Стоянов Сергей Александрович

19.09.1989

Odesskaya Street

Стоянов Сергей Александрович

18.09.88

Турист

Чурилов Андрей Александрович

21.08.1997

Business Team

Чурилов Андрей Александрович

21.08.1997

ФК ПежМаж

Шевчун Владимир Анатольевич

03.12.1988

Art Lemon

Шевчун Владимир Анатольевич

03.12.1988

Промэлектро

Шматько Дмитрий Сергеевич

10.03.1990

Art Lemon

Шматько Дмитрий Сергеевич

10.03.1990

Промэлектро

Юров Евгений

03.02.88

Грифоны-2

Юров Евгений

03.02.88

VIP

Якименко Роман Александрович

04.06.1990

Грифон

Якименко Роман Александрович

04.06.1990

Гунп

 

Фарм-клуби у 22 Кубку Харкова:

 

Фортуна – Фортуна-2

Ноунеймы – Нонеймы-2

 

Усі гравці команди фарм-клубу, яка заявлена у більш низькій лізі мають право брати участь в іграх першої команди фарм-клубу, але не більше 4 гравців на одну гру.

 

Вже зявлені гравці не можуть бути дозаявленими в іншу команду (окрім воротарів).

 

 

Якщо команди, за які грають вищезазначені гравці, після розподілу ліг потрапили до однієї ліги, то дозвіл грати за дві команди автоматично скасовуюється – гравець повинен вибрати одну команду.

 


Модератор турнираы: Иван Иванов, Игорь Шишка









Подписчики турнира
Добавить стену ВКонтакте
Укажите ID группы или страницы ВКонтакте,
посвящённой Вашему турниру:

например: 24687652

Кубок Харькова - park.sportinform.com.ua
Модератор ы:Иван Иванов, Игорь Шишка
Вид спорта:Футбол
Страна:Украина
Город:Харьков
Телефон организатора:66-468-18-43, 093-253-12-19 Игорь
Е-mail организатора:shyshkaigor@gmail.com
Комментарий:Турнир проводится под эгидой Кубка ФК Универ. Проходит на открытых площадках Парка Горького. Формат турнира 5х5. Приглашаются любительские команды